Danylo Chobanian je nový Mistr ČR na 5 km!

2024-05-29T11:03:41+00:0010/04/24|Aktuality|

Začátek dubna je již tradičně spojen s Mistrovstvím České republiky na 5 km a ani tentokrát jsme nechyběli. Sestava celkem 9️⃣ Krokodýlů🐊 bojovala na prvním letošním dálkoplaveckém mistrovství v Praze na Podolí nejen o medaile, ale i o cenné body do bodování ČP🤩.

Náš nejmladší závodník – Patrik Halva závodil na kratší, jen 3km trati, popral se s ní ale hezky a vybojoval v těsném souboji 4️⃣. místo. Kadeti Matylda Svobodová, Nikča Vafková a Lukáš Krkoška měli na programu již „pětikilák“ a pro všechny z toho bylo v cíli umístění v TOP1️⃣0️⃣ a navíc velký osobák💪. Marek Vítek bojoval na pětce taky, bohužel však velmi těsně nestihl limit, ale věříme, že příští rok se mu určitě zadaří líp. I naši starší dálkoplavci si vedli dobře – Marek Halva si poprvé zazávodil ve finálové rozplavbě, Marek Skalník si z bazénu vylovil osobáček a Klárka Svobodová si vybojovala bronz🥉 ve starších dorostenkách. Korunku👑 těmto výkonům nasadil Danylo Chobanian, který vyhrál v open kategorii a získal tak titul MISTR ČR🥇. Slibný začátek sezóny, co myslíte?😉 Na Podolí zároveň proběhlo vyhlašování bodování Českého poháru v DP za rok 2023, kde se ve svých kategoriích umístili Zuzka Vintrová🥈 a Marek Halva🥉. Posíláme gratulace a děkujeme všem za dobrou reprezentaci klubu!!!😊👏💙🤍🖤